התפשטות נגיף הקורונה, גרמה לשהות כפויה בבית המאתגרת את כולנו. בין אם זאת האינטנסיביות עם הילדים והמתבגרים ובין אם זה השהייה הארוכה עם בן הזוג שיכולה להיות מאתגרת בפני עצמה. צריך תמיד לזכור שמדובר במצב זמני, לקחת נשימה עמוקה ולחשוב על אילו פעילויות אפשר לעשות ביחד שיגרמו לתקופה הזאת לעבור בכיף ושנוכל לזכור אותה כתקופה טובה למרות הכל. הלחץ וחוסר הוודאות הבריאותי והכלכלי מוסיף עוד מתח לסיר הלחץ שנוצר בבתים של כולנו וגם אם אין לכם ילדים, אתם עדין וודאי חווים שהייה אינטנסיבית עם בן או בת הזוג שלכם. כדי להפוך את התקופה הזאת לכיפית יותר למרות הנסיבות, ריכזנו עבורכם פעילויות שתוכלו לעשות יחד עם בן או בת הזוג שלכם שיעבירו את התקופה הזאת מהר יותר ובשלום. 

הכינו ארוחות ביחד

בישול ביתי יחד עם בן הזוג, הוא חוויה כיפית ומעצימה לשני הצדדים. אנחנו לא מדברים על ארוחת ערב הכוללת ביצים וסלט אלא ארוחה מלאה הדורשת הכנות מוקדמות ותיתן לכם תעסוקה של כמה שעות הכנה. אם יש אוכל ממטבח מסוים שאתם מאד אוהבים, תוכלו גם ללמוד איך להכין אותו מבלי לצאת מהבית למסעדה, סיטואציה שפחות אפשרית בימים אלו. תוכלו גם לעלות זיכרונות מהטיולים האהובים עליכם בעזרת הכנת האוכל המקומי. אם אתם מעלים זיכרונות מהטיול שלכם בתאילנד ומתגעגעים לטעמים המקומיים, תוכלו להכין לכם בקלות ארוחת ערב תאילנדית שתעלה בכם את אותם רגעי אושר קטנים שחוויתם בטיול. תוכלו להכין למנה ראשונה מרק תאילנדי, למנה עיקרית מוקפץ תאילנדי ולקינוח בננה לוטי טעימה.


לבשל יחד ארוחת ערב (בוקר או צהריים), זה הפתרון האידאלי לעוד יום משעמם בבית. בנוסף יש לפעילות זאת יתרונות רבים לזוגיות: בישול ביתי משלב עבודת צוות שתגרום לכם לעבוד יחד שתוסיף לגיבוש והרומנטיקה. בישול עם בן הזוג מחייב הפעלת תקשורת קצת אחרת ושיח שונה מהנושאים שאתם רגילים לדבר עליהם ביום-יום. מעל הכל, בישול עם בן הזוג היא חוויה מיוחדת שתיחקק בזיכרונותיכם הרבה יותר מאשר להזמין אוכל או לאכול במסעדה.  

השלימו פרויקטים שתמיד רציתם

השהות הארוכה בבית יחד עם בן הזוג, נותנת לכם את ההזדמנות להתחיל או להשלים פרויקטים שתמיד רציתם לעשות יחד. אם יש לכם ארון מבולגן שאתם אף פעם לא מוצאים זמן לסדר אותו, אתם רוצים לצבוע את החדר, לסדר את הגינה, למיין את הארון בגדים או כל פרויקט אחר שתמיד דחיתם, זה הזמן לעשות אותו. ביצוע והשלמת פרויקטים שכאלה, לא רק יעזור לכם לנצל את הזמן טוב יותר, הוא גם ייתן לכם בילוי משותף עם בן הזוג שיכול לעלות נושאי שיחה חדשים ושונים ממה שאתם רגילים לדבר עליהם במהלך היום ותחושת סיפוק בסיומו. 

צפו בסדרות וסרטים

לצפות בסדרות יחד, הפך להיות אלמנט משמעותי בחיי הזוגיות של כולנו. זה נותן לזוגות עולם תוכן משלהם, בדיחות פרטיות, שיח בנושאים אחרים מהנושאים שאנחנו נוהגים לדבר עליהם ביום יום וזה פשוט כיף. "Netflix & Chill", הפך להיות ביטוי שגור בלקסיקון של כמעט כל זוג בארץ ובעולם והנגישות לסדרות וסרטים, ללא ספק שידרגה את הבילוי הבייתי אל מול הטלוויזיה. ואין זמן מושלם יותר לבינג' מתחת לשמיכה מאשר זמן הקורונה!  בעזרת הסדרות תוכלו לחוות את ההרפתקאות הכי משוגעות היישר מהספה ומהבית שלכם. צפייה בסדרות גם מספקת לכם כזוג קצת אסקפיזם מצפייה בחדשות וכניסה לעולמות מרתקים. כדי להפוך את הצפייה בסדרות לכיפית אפילו יותר, תוכלו להכין לכם מאכלים ונשנושים מפנקים כמו: נשנוש בסגנון מקסיקני עם מטבל אבוקדו, סלט נשנוש עם נאצ'וס חם מוקרם, חטיפי טורטיות, אבוקדו וירקות ואפילו עוגיות שוקולד ציפס מושחתות.