עוגת שוקולד

אי אפשר שלא להתחיל עם עוגת שוקולד שילדים תמיד שמחים לראות, לאכול ובימים אלו הם גם ישמחו להכין אותה. היא העוגה הקלאסית ביותר שמעלה למבוגרים זכרונות נוסטלגיים מהילדות ובעיקר מחגיגות ימי הולדת לאורך שנים. המונח "אין חגיגה בלי עוגה" שגור בלקסיקון של כל ילד אבל מי אמר שבשביל עוגה צריך חגיגה? אנחנו מאמינים שאפשר להכין עוגה גם בלי סיבה מיוחדת. במיוחד לאור העובדה שאנחנו נמצאים בבית כל כך הרבה שעות וזקוקים לנשנוש טעים אחת לכמה שעות. לא צריך לחפש מתכונים לעוגות מיוחדות, עוגת שוקולד בכל מצב תשמח את הילדים שלכם. מלבד מהעובדה שהעוגה הזאת טעימה בטירוף, היא גם פשוטה להכנה כך שהילדים בקלות יוכלו להשתלב בהכנה. אם אתם חוששים מהבאלגן או מההימצאות של הילדים בקרבת המטבח כאשר התנור דולק, תוכלו לשלב אותם בשלב הקישוטים בלבד. 

עוגת גבינה

חג השבועות לא רחוק, וזה זמן מצוין להתחיל להתאמן יחד עם הילדים על הכנת עוגת גבינה מושלמת לערב החג! האמת היא שעוגת גבינה מתאימה לכל ימות השנה ולא רק לחג השבועות אבל זה תירוץ מעולה להתחיל להכין כבר עכשיו. עוגת גבינה זאת עוגה שמאד מתאימה להכנה עם ילדים, גם בגלל שהיא מאד קלה להכנה וגם בגלל שהיא טעימה להפליא. למרות שאתם מתכננים להכין אותה עם ילדים, אל תתבלבלו – הדיוק והמופתיות הם קריטיים בהכנת עוגת גבינה ולכן הקפידו להישאר מרוכזים ומדויקים. אנחנו בטוחים שהתוצאה תהיה שווה כל דקה של עשייה. 

עוגת ביסקוויטים

גם עוגת ביסקוויטים מעלה אצל רוב המבוגרים זיכרונות ונוסטלגיה מתקופות שונות. אבל גם בקרב ילדים, יש לה את כל הסיבות להיות עוגה שילדים מתים עליה – היא מכילה ביסקוויטים (חטיף שכל הילדים אוהבים), יש לה מרקם קרמי, היא טעימה להפליא וקלה להכנה. בהכנת העוגה תוכלו לשלב ממרחים שונים, תוספות ולהשתמש ביצירתיות שלכם. אנחנו מאד אוהבים להוסיף לעוגת הביסקוויטים ריבת חלב שמוסיף טוויסט ומרקם קרמי, מענג ומתוק לעוגה שלנו. יש משהו בשילוב של הקרם, הביסקוויטים וריבת חלב שגורם לשילוב הזה להיות מנצח שכל טועם אוהב. לפני שאתם פותחים ספר מתכונים לעוגות, הכירו את המתכון לעוגת הביסקוויטים עם ריבת חלב שאף פעם לא מאכזב ותמיד מצליח!