קינוחי פרווה

מתכונים חדשים

דירוג גולשים
דירוג גולשים

מתכונים מומלצים

מתכוני בריאות לילדים

מתכוני בריאות לילדים

פעוטות מתכונים לפעוטות  
(גיל 1 - 3)
ילדים מתכונים לילדים  
(גיל 4 - 13)
בני נוער מתכונים לבני נוער 
(גיל 14 - 18)

קרם טופי פרווה

זמן בישול/אפייה: 5-8 דק'  |  זמן עבודה:   |  מיומנות: מתקדם
 
מאת :
דירוג גולשים 33 13498 צפיות
פרטי
המתכון
מצרכים:
מאז ומתמיד רציתי להכין את קרם הטופי המפורסם שעשוי רק משמנת וסוכר, אבל זה חלבי! (וגם אני חוששת מאוד מאוד מקרמל כי הוא תמיד נשרף לי...)
 
אז בסתם יום של חול התחשק לי לעשות צעד אמיץ ולהחליף את השמנת בקצפת צמחית. ניסיתי- וקרה נס, זה פשוט יצא מעולה שלא להאמין. ממליצה בחום לנסות...
 
החומרים:
 
סוכר
 
קצפת צמחית "השף לבן"

קרם טופי פרווה - אופן הכנה:

מכיוון שעשיתי את זה בלי כמויות אלא רק שפכתי - אז לא כתבתי את כמות החומרים אבל אפשר לבדוק ממתכון חלבי כלשהו ולעשות לפיו או לפי חוש הבישול שלכם...

שמים בפינג'אן סוכר ומערבבים על אש בינונית בלי להפסיק עד שזה הופך לנוזל שקוף(ללא גושים!). מכאן צריך כבר להכין ליד את הקצפת- מערבבים היטב את הסוכר על האש וכשזה מתחיל להיות זהוב להוציא לשנייה מהאש ולהוסיף מעט קצפת (זה מבעבע ויוצא אדים- לא להיבהל) מערבבים היטב ושמים על האש שנית-וכך מוסיפים קצת קצת מהקצפת לפי הסמיכות הרצויה. זהו!


בהצלחה!
הקרם מעולה להמון דברים, במיוחד לזיגוג מעל עוגות.


*חשוב!! לא להפסיק לערבב במשך כל זמן ההכנה כדי שלא יישרף.
מאז ומתמיד רציתי להכין את קרם הטופי המפורסם שעשוי רק משמנת וסוכר, אבל זה חלבי! ומה נעשה שבביתי אין כמעט כלים חלביים כי לא אוכלים חלבי? (וגם אני חוששת מאוד מאוד מקרמל כי הוא תמיד נשרף לי...) אז בסתם יום של חול התחשק לי לעשות צעד אמיץ ולהחליף את השמנת בקצפת צמחית. ניסיתי- וקרה נס, זה פשוט יצא מעולה שלא להאמין. ממליצה בחום לנסות... החומרים: סוכר קצפת צמחית "השף לבן"
דרג/י
54321
גרסת הדפסה
גרסת הדפסה
 

מתכונים דומים

מתכונים משלימים

 
82.166.147.103